Vampires Of The Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires Of The Twilight

Beyond the Twilight Horizon
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ρόμπερτ Πάτινσον «Ακόμα δεν μπορώ να βρω κοπέλα»

Go down 
AuthorMessage
LadyVampire
Admin
LadyVampire


Posts : 115
Join date : 2010-03-19

Ρόμπερτ Πάτινσον «Ακόμα δεν μπορώ να βρω κοπέλα» Empty
PostSubject: Ρόμπερτ Πάτινσον «Ακόμα δεν μπορώ να βρω κοπέλα»   Ρόμπερτ Πάτινσον «Ακόμα δεν μπορώ να βρω κοπέλα» I_icon_minitimeSat Mar 20, 2010 4:34 pm

Ο πρωταγωνιστής της δημοφιλούς ταινίας «Λυκόφως» στο παρελθόν είχε παραδεχτεί πως δυσκολεύεται να βρει κοπέλα και πως εδώ και αρκετό διάστημα είναι μόνος του. Μάλιστα είχε δηλώσει πως δεν κατανοεί τους λόγους που δεν μπορεί να κερδίσει το ενδιαφέρον των κοριτσιών, ενώ πολλοί ήταν αυτοί που αμφισβήτησαν τα λεγόμενά του καθώς θεώρησαν ότι αυτό είναι επικοινωνιακό τρικ της εταιρίας παραγωγής.



Επιπροσθέτως, διαψεύδει κατηγορηματικά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με τη συμπρωταγωνίστριά του Κρίστεν Στιούαρτ — κάτι που επίσης φαίνεται να του έχει υπαγορεύσει η εταιρία παραγωγής σε μια απόπειρα να διατηρήσει αμείωτο το ενδιαφέρον των θαυμαστριών, για τον ίδιο αλλά και για την ταινία.



Ο Πάτινσον σε συνέντευξη στην εφημερίδα «Sydney Morning Herald» επιμένει πως είναι ακόμα μόνος λέγοντας: «Οι θαυμάστριες δεν θέλουν εμένα, θέλουν τον Έντουαρντ (το όνομα του ρόλου που υποδύεται στην τριλογία των ταινιών που πρωταγωνιστεί). Ακόμα δεν έχω καταφέρει να βγω ραντεβού με μια κοπέλα που μου αρέσει». Παρ' όλα αυτά, ο 23χρονος σταρ παραδέχεται πως οι εκδηλώσεις θαυμασμού προς το πρόσωπό του, δεν λείπουν από την καθημερινότητά του. «Έτρωγα με κάποιους φίλους μου σε ένα εστιατόριο πριν από μερικές ημέρες και, ενώ ήμασταν εκεί αρκετές ώρες, λίγο πριν πληρώσουμε, είδα έξω από το παράθυρο και είχαν μαζευτεί 400 άνθρωποι που έβγαζαν φωτογραφίες. Ήταν εξωφρενικό αυτό που συνέβη και αυτό είναι μόνο ένα δείγμα των καταστάσεων που βιώνουμε».



Ο ηθοποιός μίλησε και για την επόμενη ταινία της τριλογίας με τίτλο «New Moon» και το γεγονός ότι ο ίδιος δεν έχει τον πρωταγωνιστικό ρόλο. «Δεν είμαι εγώ ο πρωταγωνιστής, μπορεί να ήμουν στο "Λυκόφως", αλλά καθώς εδώ εμφανίζομαι μόνο στα όνειρα της Μπέλα, θεωρώ, πως πρωταγωνιστής είναι ο Τέιλορ Λότνερ. Ανήκω περισσότερο στους ρόλους που πλαισιώνουν την ιστορία που εξελίσσεται στη ζωή της Μπέλα και αυτό με βοήθησε να είμαι ο εαυτός μου στα γυρίσματα. Αισθάνθηκα πιο ελεύθερος, γιατί οι υποχρεώσεις μου ήταν περιορισμένες. Δεν είχα επιφορτιστεί με το φόβο ότι μπορεί να αποτελέσω έναν από τους λόγους που η ταινία δεν θα έχει εισπρακτική επιτυχία. Είμαι άνθρωπος που δουλεύω καλύτερα όταν δεν είμαι πιεσμένος».
Back to top Go down
 
Ρόμπερτ Πάτινσον «Ακόμα δεν μπορώ να βρω κοπέλα»
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ρόμπερτ Πάτινσον Πόσο μοιάζει τελικά με το χαρακτήρα που ερμηνεύει στο «Λυκόφως»;
» Επιβεβαίωση του ειδυλλίου Πάτινσον-Στιούαρτ
» Ρ.Πάτινσον: "Την είχα πατήσει με την Κρίστεν"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Vampires Of The Twilight :: Twilight Saga :: Interviews - Συνεντεύξεις-
Jump to: